Zawalczą pod Bydgoszczą!

Consilis i nasza nowa Fabryka… Fabryka Sukcesu kierowana przez zespół fachowców, którzy doradzą i pomogą zarówno w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, jak i w przygotowaniach do nowych przedsięwzięć. Kto nie idzie do przodu, ten się cofa!

Dlatego dziś z dumą prezentujemy firmę, która nawiązała z nami współpracę i prężnie się rozwija: Sarmackie Dziedzictwo. Jej założycielem jest historyk nie tylko z wykształcenia ale przede z zamiłowania, który swoją pasję połączył ze sposobem na życie. Rekonstrukcje bitew, organizacja wesel w klimacie dawnej epoki, nauka szermierki… to tylko niektóre z oferowanych przez tę firmę działań. Już niedługo każdy z nas będzie miał możliwość ich ocenienia – w najbliższy weekend, 16-17.08.2014 – bydgoscy sarmaci kolejny raz przeniosą nas w czasie. Ostromecko ponownie stanie się polem walk polsko-szwedzkich z 1655 roku, będzie można poczuć klimat XVII wieku. Wśród przygotowanych atrakcji: obóz wojskowy z epoki, wioska dawnych zawodów, oryginalne stroje i broń. Więcej informacji na stronie www.sarmaci.bydgoszcz.pl.

A to dopiero początek! Już niedługo zaprezentujemy Wam kolejnych Ludzi Sukcesu, którzy trafili do naszej Fabryki i skorzystali z naszych fachowych porad J

Tymczasem wracamy do pracy i wpierania naszych klientów, szczególnie firm korzystających u nas z usług coworkingu, o którym więcej możecie poczytać na naszym blogu we wcześniejszych wpisach. Firm, które stawiają co prawda swoje pierwsze, ale wielkie kroki na rynku. I kto wie… Może już niebawem staną się prawdziwymi tygrysami biznesu. Na to liczymy!

 

fot. Samrackie Dziedzictwo

A tak wojowali rok temu!  [fot. ze strony Sarmackie Dziedzictwo]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>