StartUp Cafe – szczegóły pierwszego spotkania

Projekt Startup Cafe to comiesięczne spotkania, którym oprócz warsztatów, prelekcji towarzyszyć będą prezentacje firm i produktów. To także świetna okazja do nawiązania obiecujących znajomości w czasie networkingu.

Naszym pierwszym prelegentem będzie Sławek Muturi, założyciel Mzuri Investments. Czego możemy spodziewać się na spotkaniu? Tak jak mówi  Sławek na swoim blogu fridomia.pl o spotkaniach, w których jest prelegentem:

„(…)Nie ma ustalonej agendy. Ani dress code’u. Ani zapisów. Ani listy obecności. Ani płatności za uczestniczenie. Ani nachalnej sprzedaży. Ani sztywniactwa. Ani ponuractwa. Jest po prostu miło, serdecznie i merytorycznie. Czasami też bywa bardzo wesoło. Można przyjść ze znajomymi, z rodziną, a nawet z małymi dziećmi czy starymi rodzicami czy dziadkami:-) Spotkania mają charakter całkowicie otwarty. To co łączy nas Fridomiaków to nie wiek, pochodzenie, zamożność, zawód, płeć, religia czy poglądy polityczne, tylko chęć osiągnięcia wolności finansowej. Gorąco zapraszam.”

My również gorąco zapraszamy!

Podsumowując:
KIEDY: 3 marca 2015 od godziny 17:00
GDZIE: w ECD Consilis ul. Kościuszki 27B/8 w Bydgoszczy
(wjazd na parking od ul. Pomorskiej)
WSTĘP: darmowy

źródło: www.rp.pl

źródło: www.rp.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>