Spotkanie Przedsiębiorczych Kobiet

„Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”
– Studenckie Forum Business Centre Club

 

24 stycznia, 24 kobiety, ogromna siła, masa motywacji i chęć działania. „Kobieta ze smakiem na biznes” to kobieta wierząca w sukces, kobieta korzystająca z szans jakie dostaje od losu i innych ludzi, ciesząca się tym co robi. To również kobieta z pasją.

Podczas spotkania różne oblicza kobiecego biznesu przedstawiły prelegentki- Joanna Poziemska, gospodyni, właścicielka ECD Consilis oraz Joanna Dudziak, Agnieszka Ćwiklińska, Marta Kokocińska, Beata Young i Agnieszka Kaczorowska. W drugiej części idealnie temat spotkania oddały Krystyna Stepczyńska-Szymczak z Akademii Natura prelekcją „Z łąki na talerz” oraz Emilia Ptak-Kasica i Paulina Ihnatowicz- dietetyczki z poradni MedFood.
Tak można podsumować spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety organizowane przez Studenckie Forum Business Centre Club w Bydgoszczy.
Serdeczne podziękowania dla organizatorów, prelegentek i uczestniczek za to wyjątkowe spotkanie oraz dla Agencji Marketingowej M4Bizz za wsparcie organizacyjne.

DSC_0308

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>