Słodka pasja, słodki biznes!

Nieważne czy na słodko, czy na wytrawnie. Zawsze świeże, zawsze aromatyczne i najpyszniejsze! Co? Kurtosze Poproszę!
Kurtoszkalacze, czyli kurtosze to węgierski przysmak. Ciasto przypomina drożdżowe o kształcie komina i po wyjęciu z pieca wydobywa się z niego aromatyczna para. Do kurtoszy potrzebny jest specjalny piec. Po upieczeniu ciasto jest bardzo miękkie i puszyste w środku, natomiast na zewnątrz bardzo dobrze wypieczone i chrupiące. Możliwości smakowe są nieograniczone, poczynając od słodkich smaków takich jak cynamon, wanilia, czekolada, a kończąc na bardziej wytrawnych z oliwkami, serem, szynką i czosnkiem. Brzmi pysznie prawda? My potwierdzamy- JEST PYSZNE!

Jak fantastycznie byłoby móc zjeść pyszną przekąskę spacerując po mieście? Pokazać dzieciom jak się wypieka takie ciasta? A będąc na diecie bezglutenowej móc zjeść na mieście bez strachu o nieprzyjemne konsekwencje? Jeśli tak jak my, jesteście entuzjastami pyszności to możecie wesprzeć naszego Klienta, studenta Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz pasjonata pieczenia i podróżowania! Jego wypieki polecamy całkiem obiektywnie!
Jak to zrobić?
Wejdź na https://wspieram.to/kurtoszepoprosze i wybierz kwotę, którą chcesz podarować Norbertowi na Słodkowóz!

Norbert i Kurtosze!

Jedna z „twarzy” kurtosza- w kolorowej posypce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>