O naszej Fabryce

Dawno, dawno temu w mieście nad Brdą żył sobie chłopiec o imieniu Antek i dziewczynka o imieniu Weronika. Pochodzili z biednej rodziny i chcąc pomóc rodzicom Antek zrobił parę filcowych butów, a Weronika chodząc od drzwi do drzwi próbowała je sprzedać. Gdy jej się udało, Antek za zarobione pieniądze zrobił kolejne pary butów. A w 1891 roku dorosły już Antoni otworzył Fabrykę Obuwia. Wyroby jego Fabryki cieszyły się takim powodzeniem, że na początku XX wieku zatrudniał ponad 300 osób, a interes musiał przenieść na 5 hektarową działkę przy ulicy Chocimskiej….

Pewnie się zastanawiasz, CO TO MA WSPÓLNEGO Z ECD CONSILIS? Już wyjaśniam.
Po pierwsze- nasze biuro mieści się właśnie w budynku fabryki Antoniego Weynerowskiego.
A po drugie- też jesteśmy fabryką!
Mamy linie produkcyjne:
1. WIEDZY- jak pomysły, relację i wiarę przekuć w sukces, czyli Centrum Analityczno- Doradcze.
2. KREATYWNYCH POMYSŁÓW I WSPÓŁPRACY- nadzorowaną przez Centrum Coworkingu (patronem tej linii zdecydowanie mógłby być Antek i Weronika)
3. OPTYMIZMU- nadzorowane przez Centrum Szkoleniowo-Coachingowe.

W Centrum Analityczno-Doradczym możesz skorzystać z pomocy fachowców, którzy odczarują magiczne cyferki w przydatne informacje.
W Centrum Coworkingu swoje miejsce znajdą młode firmy i wolni strzelcy- możesz u nas popracować w spokoju, skorzystać z pomocy fachowców, poznać inne ciekawe osoby i napić się dobrej kawy.
W Centrum Szkoleniowo-Coachingowym nauczysz się miedzy innymi negocjacji, asertywności, ale także Excela. A jeśli jesteś trenerem/szkoleniowcem to możesz korzystać z naszej bazy i przestrzeni do realizacji swoich szkoleń.
Po trzecie- my, tak jak Antek wierzymy, że jak się bardzo chce i robi się wszystko, żeby to osiągnąć to sukces jest na wyciągnięcie ręki! Więc w naszej Fabryce „produkujemy” Ludzi Sukcesu!

 Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiesz się czym jest coworking, jak zarządzać swoim czasem i wiele innych przydatnych rzeczy, które będziesz mógł wykorzystać w życiu zawodowy i prywatnym. Poza tym będziesz na bieżąco z informacjami o szkoleniach, projektach i o tym, co się dzieje w naszej Fabryce.

źródło: Gazeta Pomorska

źródło: Gazeta Pomorska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>