Bydgoszcz pełna pasji

O tym, że warto mieć pasję już przekonywaliśmy nie raz! A w ostatni weekend kwietnia mieliśmy okazję udowodnić to podczas Festiwalu Bydgoszcz z Pasją!

Mądrość ludowa mówi, że czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąca, więc nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych! Pasję do poznawania świata w dzieciach w wieku 1-3 zaszczepiała Agata Pamuła z Fabryki Prezentów. Milusińscy poznali nowe zabawy i mogli pobawić się wodą- chlapać, łapać bańki mydlane i wiele innych.
Dla starszych dzieci Zagubiona Kartka przygotowała warsztaty ze scrapbookingu. Dzieci przygotowały piękne laurki na Dzień Matki. A z Domem w Kratkę można było przygotować puszkę na wakacyjne skarby ozdobioną własnoręcznie malowaną tkaniną!
Dorośli również mieli w czym wybierać – zarówno wśród warsztatów artystycznych (wirewrapping, modelowanie światłem w fotografii), zdrowotnych (warsztaty z planowania codziennego menu) oraz planowania swojej kariery (spotkanie z coachem, laboratorium sukcesu i rozmowa kwalifikacyjna).

Pasjonujący weekend za nami. Kolejne spotkanie z Pasją jesienią w Toruniu. A my dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom oraz mediom, które nas wspierały!

pageWięcej zdjęć z warsztatów na profilu Bydgoszcz z Pasją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>