5 (nie)poważnych powodów, by zamienić m2 na biuro coworkingowe!

Jeśli wpiszesz w google „coworking” to znajdziesz N powodów, dla których coworking jest lepszy niż praca w domu. Znajdziesz powody typu: wzrasta produktywność, możesz stworzyć ciekawy projekt z innymi coworkerami, wzrost dochodu firmy i tak dalej. Ale są też powody mniej poważne niż ekonomia firmy! Jakie?

  1. Nie grozi ci zostanie Robinsonem Crusoe!

Zwłaszcza jeśli mieszkasz sam, a swoich klientów jesteś w stanie obsłużyć w 100% przez Internet. Pamiętaj, nie używane mięśnie zanikają… Nie jesteśmy pewni czy dotyczy to języka, ale lepiej żebyś nie musiał kreować sobie Piętaszka do towarzystwa.

  1. Masz pretekst by kupić sobie coś ładnego do ubrania!

No przecież nie pójdziesz w piżamie, albo rozciągniętym dresie do biura. Chociaż nikt nie zabrania…

  1. Możesz opowiadać o „kolegach z pracy”, gdy widzisz się ze znajomymi.

Jeśli masz znajomych pracujących w korporacji to nie dość, że często słyszysz opowieści biurowe (opowiedziane „korpo-językiem”, którego ludzie z zewnątrz nie rozumieją do końca) to jeszcze trochę traktują cię jakbyś się całe życie obijał, bo nie zrywasz się o 5 rano do pracy i nie siedzisz w biurze przez kolejnych 15 godzin. No, a tak dodajesz sobie trochę zawodowej powagi.

  1. Kawa i herbata unlimited i na dodatek możesz przynieść swoje jedzenie!

Nie to co w kawiarni… A w przeciwieństwie do pracy w domu nie musisz się martwić o regularne uzupełnianie zapasów kawy i mleka. Przyznaj, że to jest plus!

  1. Nie musisz sprzątać biura.

Pracujesz. Wychodzisz. Sprząta się „samo” między wyjściem a ponownym wejściem. A gdy niespodziewanie chce się z tobą umówić klient „na pilnie”- masz czysto, nie musisz w popłochu sprzątać całego domu i chować schnącej bielizny, albo biec do kawiarni… Idealnie!

To tylko nieliczne z argumentów przemawiających za coworkingiem :)
Popytajcie znajomych, którzy z niego korzystają, a na pewno podadzą Wam ich znacznie więcej!!!It's cowork time!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>