StartUp Cafe #3 – Relacja

Pierwszy cykl spotkań w ramach StartUp Cafe mamy już za sobą.
Stwierdzamy, że pomysł jego organizacji był naszym strzałem w dziesiątkę!
Ogrom pozytywnych opinii osób, które uczestniczyły we wtorkowym spotkaniu StartUp Cafe #3 tylko nas pozytywnie doładowały i zmobilizowały do dalszego działania.

Dlaczego warto chodzić na StartUp Cafe i jakie to daje możliwości? Przede wszystkim, jak samo hasło głosi to KONTAKTY. Są one w stanie zastąpić setki złotych wydane na promocję i reklamę! Nawiązanie relacji, a następnie polecanie ich dalej, może bardzo znacznie wpłynąć na rozkręcenie naszego przedsięwzięcia. To tak jak z lekarzem – idziemy zazwyczaj do tego, którego ktoś nam polecił i dobrze zarekomendował. Tak samo działa to w świecie biznesu.

Dla przypomnienia, cały cykl składał się z 3 spotkań. Pierwsze prowadził Sławek Muturi z MZURI Investment. Na drugim prezentowały się startujące firmy, a na ostatnich spotkaniach daliśmy Wam nieodpłatną możliwość porozmawiania z ekspertami z wielu dziedzin, otrzymania porady na nękający nas problem.

StartUp Cafe to nie tylko wiedza teoretyczna, ale wskazówki praktyków. Udowodnienie, że można! Że warto! Pokazanie: jak? gdzie? kiedy? którędy?  To także wzajemna motywacja, potrzebna tym, którzy zaczynają wątpić w odniesienie sukcesu.

To tylko nieliczne z wielu pozytywnych aspektów brania udziału w tego typu spotkaniach. Przyjdź sam – a się przekonasz

Kolejne StartUp Cafe już niebawem.
Kolaż SUC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>